top of page
1452241.jpg
קיסריה.jpg

להזמין סיור בישראל

סיורי פריבט יום אחד

הצטרף לאחד מהסיורים הפרטיים היומיים שלנו

אנו מציעים טיולי יום פרטיים לאתרי התיירות הישראליים הפופולריים. הטרי

הסיורים מבוצעים ברכב וניתן להזמין אותם מראש עוד לפני הגעתכם לישראל

סיור יום פרטי בירושלים

אנו משקיפים על הנופים הפנורמיים של ירושלים מראש הר הזיתים ואז יורדים בהר חולפים על פני הגן התנכי של גת שמנים, כנסיית כל העמים ועמק קדרון.

אנו מבקרים בהר ציון, בכנסיית דורמיציו, בקבר דוד ובחדר הסעודה האחרונה. ברובע היהודי, אנחנו הולכים דרך הקארדו; הרחוב הראשי של ירושלים מהתקופה הביזנטית. אנו מגיעים לכותל כדי להניח פתק תפילה בין האבנים העתיקות של הקיר. הסיור עוקב אחר חלק מהויה דולורוזה עד לכנסיית הקבר המדהימה. כאן אנו רואים את מקום צליבתו של ישו ואת קבר קבורתו. הפסקת צהריים בשוק מחנה יהודה בירושלים החדשה. נגיע למוזיאון השואה ביד ושם. במוזיאון מוצגים מסמכים מקוריים, תמונות ועדויות וידאו על השואה.

סיור קיסריה, עכו וראש הנקרה

 

סיור בחוף הצפוני של ישראל: התחנה הראשונה שלנו בקיסריה. כאן אנחנו הולכים דרך שרידי עיר הנמל הרומית העתיקה שנבנתה על ידי הורדוס, ורואים את האמפיתיאטרון, ההיפודרום וחורבות של ארמונות, מקדשים ובתי מרחץ. בחיפה רואים את הגנים הבהאים המדורגים בהר הכרמל ולומדים על האמונה הבהאית. אנחנו הולכים לגבול ישראל עם לבנון לביקור במערות הים של ראש הנקרה. אנחנו נכנסים לחדרי המערות ולמנהרות שבהן גלים מתנפצים על הסלעים. אנחנו דרומה ונבקר בעיר הצלבנית עכו. כאן נסייר במבצר הצלבני שנבנה במאה ה-12, במבנים העות'מאניים ובבית סוהר לשעבר של מצודת המנדט הטורקי והבריטי.

 

 

 

נצרת והכנרת

זה מתחיל במדריך האישי שלך בנצרת בכנסיית הבשורה, כנסיית סנט יוסף והנגריה. המשיכו דרך הכנסייה היוונית אורתודוקסית והבאר הסמוכה. בדרכנו הר המשקעים. הבא בדרכנו הוא קנה, שם הנס של הפיכת מים ליין שיוצר מראש ישוע.

 

אחר כך כפר נחום, מנסה כריסטי, הר האושר, ולבסוף ירדנית בה ניתן להיטבל בנהר הירדן.

 

 

סיור בית לחם ויריחו

 

סיור זה בבית לחם ויריחו חולף על פני פונדק השומרוני הטוב ויורד 430 מר מתחת לפני הים לעיר העתיקה יריחו. ביריחו ראו את עץ השקמה שעליו טיפס זכאי המבקש להביט טוב יותר בישוע. כאן אנו זוכרים את הפרק המקראי של יהושע מצעד את חייליו סביב חומות העיר יריחו עד שנפלו. כאן אנו צופים בהר הפיתוי. בבית לחם עוצרים בכיכר מאנגר ונכנסים לכנסיית המולד שמחזיקה את המערה הקדושה בה התקיימה המולד. הסיור מבקר בכנסיית סנט קתרין הסמוכה ובמערותיה. הסיור עובר בשדה הרועים לפני שהוא חוזר לירושלים.

טיול ברמת הגולן

הסיור לוקח אותך דרך עמק ישראל והגליל. בגליל יש גבעות, אדמות חקלאיות, כרמים. חוצה את נהר הירדן נעלה לרמת הגולן דרך חמת גדר, אתר עם מעיינות חמים. אנחנו נוסעים למצפה שלום ומנקודה מוגבהת זו יש לנו נופים מדהימים עד לכנרת. בקצרין נבקר בכפר יהודי שנחפר מתקופת המשנה והתלמוד. נבקר במוזיאון עתיקות הגולן. בהר בנטל אנו חוקרים את הבונקרים והשוחות הסוריות שנותרו שנתפסו על ידי ישראלים במלחמת ששת הימים של 1967.

 

 

טיול בשביל ישראל
הזמינו סיור יום אחד סיור פרטי ב"שביל ישראל" -איזו חוויה! נחנך בשנת 1995, שביל ישראל (INT) הוא שביל באורך 680 מייל (1,100 ק"מ) שחוצה את כל הארץ מצפון לדרום. השביל נפרץ במגוון נופי טבע ואנושיות, וחשף את המטיילים למערכות האקולוגיות ובתי הגידול הרבים של ישראל. בשנת 2012, נשיונל ג'יאוגרפיק כינתה את ה-INT כאחד מ"הגביעים הקדושים של הטיולים", והציבה אותו בין 20 הטיולים האפיים המובילים בעולם. בחרו קטע מסוים במסלול כדי לחוות את המשמעות של "שביל ישראל" (למטיילים בלבד)

צביקוש ישראל תורס - בית הכנסת בכפר נחום.jpg
צביקוש ישראל תורס - כנסיית המולד.jpg
צביקוש ישראל תורס -.jpg
צביקוש ישראל תורס - שביל ישראל.jpg
Anchor 1
bottom of page